Nas Folk Radio LIVE
24.09.2018

Željezničar ispustio priliku da dođe na prvo mesto

U nedelju su u Premijer ligi Bosne i Hercegovine odigrana tri meča čime je kompletirano deseto kolo.

Jedini je pobedu u nedlju upisao Široki Brijeg koji je pred svojim navijačima bio bolji od Zvijezde 09 i slavio sa 2:0.

Nije bilo golova sve do 75. minuta kada je Širokom Brijegu prednost doneo Kvesić. Pobeda domaćina potvrđena je aitogolom Tojčića u 85. minutu.

Viđena su u nedelju i dva remija.

Mladost i Željezničar su igrali 2:2. Domaćin je dva puta dolazio do vođstva golovima prvo Atajića a zatim i Anđušića, a gosti su dva puta stizal pogocima Zeca i Dačića.

Čelik i Tuzla siti odigrali su u Zenici 1:1. Gosti su poveli golom Crnkića u 63. minutu, a šest minuta kasnije za 1:1 pogodio je Dedić.

Nakon deset kola na tabeli vodi Sarajevo sa 21 bodom koliko ima i Željezničar na drugoj poziciji. Slede Zrinjski sa 19 i Široki Brijeg sa 17 bodova.